GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 6903330
nr 690 3330
Stekfat
Kina, 1800-tal, längd: 40
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 april 2011
kl 17:10:13
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
500 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr